آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی 

قیمت : تومان

برند : هنر اول

پستی آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی 

قیمت آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی

«آبی» نام اولین آلبوم «گرشا رضایی» است که اوایل دی ماه سال 94 وارد بازار موسیقی شد. این آلبوم شامل 12 قطعه به نام‌های «آبی»، «فقط تویی»، «دوباره»، «دلم گرفته ای رفیق»، «من بارون، تو پاییز»، «مادر»، «دوست دارم»، «ماه و کمونچه»، «ای وای باز دل بیچاره»، «من کجا، تو کجا»، «سوار و اسب و باران» و «چشم به راه» می‌شود. آهنگسازی و تنظیم این اثر را «گرشا رضایی» خود بر عهده دارد و علاوه بر آن در کنار «امیر حسین اللهیاری» و «مهدیه عرب» اشعار این آلبوم را نیز سروده است. «علی جعفری پویان»، «عماد رضا نکویی»، «رضا پاکروان» و «حامد پور حسینی» در این آلبوم به ترتیب ویولن، ویولا، گیتار آتیک، فلوت و فلوت ریکوردر می‌نوازند. «گرشا رضایی» هم نوازندگی کمانچه، بربط، گیتار باس، گیتار الکتریک، گیتار اسپانیش و سازهای الکترونیک را بر عهده دارد. این آلبوم یک آلبوم موسیقی پاپ در حال و هوایی عاشقانه است. نام این آلبوم در ابتدا «ماه و کمانچه» انتخاب شده، اما به دلیل ایجاد ابهام برای مخاطب در نوع موسیقی پاپ یا سنتی آلبوم نام «آبی» برای آن در نظر گرفته شد. آلبوم موسیقی «آبی» با صدای «گرشا رضایی» با حمایت موسسه «هنر اول» در قالب یک حلقه سی‌دی صوتی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

«آبی» نام اولین آلبوم «گرشا رضایی» است که اوایل دی ماه سال 94 وارد بازار موسیقی شد. این آلبوم شامل 12 قطعه به نام‌های «آبی»، «فقط تویی»، «دوباره»، «دلم گرفته ای رفیق»، «من بارون، تو پاییز»، «مادر»، «دوست دارم»، «ماه و کمونچه»، «ای وای باز دل بیچاره»، «من کجا، تو کجا»، «سوار و اسب و باران» و «چشم به راه» می‌شود. آهنگسازی و تنظیم این اثر را «گرشا رضایی» خود بر عهده دارد و علاوه بر آن در کنار «امیر حسین اللهیاری» و «مهدیه عرب» اشعار این آلبوم را نیز سروده است. «علی جعفری پویان»، «عماد رضا نکویی»، «رضا پاکروان» و «حامد پور حسینی» در این آلبوم به ترتیب ویولن، ویولا، گیتار آتیک، فلوت و فلوت ریکوردر می‌نوازند. «گرشا رضایی» هم نوازندگی کمانچه، بربط، گیتار باس، گیتار الکتریک، گیتار اسپانیش و سازهای الکترونیک را بر عهده دارد. این آلبوم یک آلبوم موسیقی پاپ در حال و هوایی عاشقانه است. نام این آلبوم در ابتدا «ماه و کمانچه» انتخاب شده، اما به دلیل ایجاد ابهام برای مخاطب در نوع موسیقی پاپ یا سنتی آلبوم نام «آبی» برای آن در نظر گرفته شد. آلبوم موسیقی «آبی» با صدای «گرشا رضایی» با حمایت موسسه «هنر اول» در قالب یک حلقه سی‌دی صوتی منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.

تصاویر بیشتر

آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی ارزان , آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی با قیمت ارزان , هنر اول ارزان , هنر اول با قیمت ارزان , پستی آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی , اینترنتی آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی, آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی با قیمت , آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی فقط , هنر اول آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی , هنر اول با قیمت ,kharid آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی, gheymat آلبوم موسیقی آبی اثر گرشا رضایی  

شب که میشه آلبوم ,موسیقی ,گرشا ,رضایی ,«گرشا ,گیتار ,آلبوم موسیقی ,گرشا رضایی ,«گرشا رضایی» ,عهده دارد , آلبوم , آلبوم موسیقی ,مشاهده جزئیات محصول , منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Beat Record Co مهره مار او اگر حکم کند همه محکومیم...داور خداست استراتژی مهم عروس شاپ | سرویس آشپزخانه | سرویس دم کنی آشپزخانه فروشگاه وبلاگ آژانس مسافرتی و هواپیمایی آرزوی آسمان آبی